Kamera vezhgimi

Shitet nga: Muharrem 01 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera

Bejm montimin kudo ne KOSOVË dhe SHQIPERI
Produktet 12 / 24 muaj garancion
+377 44 - 131 - 659
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim