Kamera sigurie profesionale

Shitet nga: Besian Bregu 01 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
2 cop HIKIVISION modeli: DS-2CD852MF-E
1 cop ACTION modeli: ACM-8511P

Per cdo informacion kontaktoni tel 0699918999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim