Kamera sigurie oferte 700 euro

Shitet nga: anda security 28 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
oferte kamera sigurie 700 euro , te gjitha te perfshiradvr 8ch mini + hdd 250 gb , kamera outdoor 1200 tvl 2.8mm- 12mm 1280 p cope 2 , kamera outdoor 1000 tvl 6 mm 1280 p cope 2 , 4 kamera indoor 700 tvl 480 p cope 4 .

kontaktoni ne nr e telefonit 068 200 888 0 ose ne e-mail : anda-group-al@hotmail.com
oferta eshte e vlefshme deri me date 15.11.2014 nxitoni ti blini .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim