Kamera sigurie HD 199€!

Shitet nga: renis Dje 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

199 EUR   299 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm

Sistemi me 2 Kamera Vezhgimi HD 720p vetem per 199€.
Te perfshira ne cmimi jane:
-DVR 4Ch HD
-2Kamera HD
- Hard Disk 500GB
- Ushqyes 12V 2A
- Kabell 2x 15m

Per informacione me te hollesishme na kontaktoni ne:
Cel:. 067 277 4444
SECURITY CAMERAS SHOP
Adresa: Rr. e Kavajes, ngjitur me Dhomen e Tregetise
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim