Kamera Sigurie

Shitet nga: Devotech 26 Tet 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme shitjen e kamerave te sigurise.

Kamera: Night & Day Infrared : 420-480-600-700-800. TVL.
Kamera : DOME : 540-600-700-800. TVL
Kamera : BOX : 420 TVL.
DVR : 4-8-16 kanalesh. me format te inqizimi CIF.
DVR : 4 kanalesh me format inqizimi D1.
DVR : 4 dhe 8 kanalesh me format inqizimi : 960H ose WD1 me HDMI dalje.
Kabllo : RG59 me2 fije
Kabllo RG59 me 4 fije per mikrofon ose PTZ kamera.

Çmimet janë te arsyeshme.

Kontakti

Viber : +38649 60 60 55

Devotech

KOSOVË
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim