Kamer JVC

Shitet nga: Kamer 07 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK   25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet Kamer JVC bashke me cante samsonite . Ne gjendje perfekte pa asnje shenje gervishje .E blere 550 mije leke

Shitet 200mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim