Kamer JVC + cante samsonite

Shitet nga: Kamer 25 Sht 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet kamer JVC bashke me canten samsonite

Cmimi 250 mije leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim