KAMERA NVR

Shitet nga: Bashkim kroqi 25 Nën 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes 2 kamera NVR shum cilsore dhe super te pastra nga 6500 lek copa me garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim