Gjurmues GPS/GPRS per lokalizimit e makines me c..

Shitet nga: Ceti 04 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Nje gjurmues makine i komanduar me celular, pa nevojen e internetit.

Specifikime:

1.Perdor SIM card (e pa perfshire ne cmim)
2.Kontroll zanor
3.Pergjues nepermjet mikrofonit te integruar
4.Gjurmim te pozicionit te makines
5.Telefonate SOS
6.Gjurmim ne kohe reale 4 banda GSM/GPRS
7.VOX Back Call
8.12 dite standby
9. Permasat 43.2 x 32 x 13.6 mm
10.Pesha 30g

Pakoja ka te gjithe aksesoret, manualin dhe eshte e paperdorur.

Cmimi 15 euro!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim