Cctv 1/4 1000 tvl 3.6 mm oferte 6000 lek/cope

Shitet nga: ANDA PC STORE 10 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
cctv 1/4 1000 tvl 3.6 mm oferte 6000 lek/cope

cctv outdoor bullet , 1000 tvl 3.6 mm .

kontaktoni ne nr e telefonit : 068 200 8880
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim