Alarm dhe kamera

Shitet nga: muharrem 16 Shk 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
Kamera vezhgimi ip dhe analog nga vendi dhe distanca per fabrika dyqane shtepi zyre etj

alarm kunder vjedhjes me kabekk dhe pa kabell lajmron ne tel mobil


alarm kunder zjarrit me kabell dhe pa kabell lajmron ne tel mobil

inter foni dhe videofoni

invertor per kamera
Produktet 12 / 24 muaj garancion
etj

bejm montimin ne Kosovë dhe Shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim