SONY HANDYCAM VISION

Shitet nga: Mario 07 Qer 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
SONY HANDYCAM VISION E PASTER NJELLOJ SI E RE SKA ASNJE DALLIM APO SHENJA PERDORIMI. BATERIA E RE SKA BERE CIKLIN AKOMA. PERFSHIHET DHE KARIKUESI I SAJ ORIGJINAL EDHE CANTA. ESHTE MESE E MREKULLUESHME PER FILMIME TE GEZIMEVE E FESTAVE FAMILJARE ETJ. CMIMI SUPER I PADISKUTUESHEM. FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim