PixelPRO | dji PHANTOM 4 | DRON PRO | 4K | E RE!

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038- Kamere me rez. 4K / 12MP
- Video 4K ne 30fps - Full HD ne 120fps
- Automatikisht i tejkalon pengesat
- Trup Magneziumi - Unibody
- Shpejtesia max. 70kmh ne Sport Mode
- Distanca e kontrollimit 5km
- Percjellje vizuele e objekteve ne levizje
- TapFly - Fluturo me nje prekje te vetme
- Tejkalim i pengesave gjate kthimit ne baze
- Koha e fluturimit deri 28min
- Gps me 24 satelite ne dispozicion
- Vjen me karte 16BG microSD dhe Qante
- Garancion 12 Muaj
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim