OFERTE E LIMITUAR!!! Sony Handycam DCR-HC22E

Shitet nga: silvia 15 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
Kamera digitale Sony. Vetem 3 muaj e perdorur. sic shihet dhe nga fotot eshte e pajisur me te gjitha fishat, librat e perdorimit plus 1 kasete falas. gjithashtu i perfshire ne cmim eshte dhe canta e dores. Kamera shitet ne kuti ashtu sic eshte blere ne dyqan.
Cmimi i diskutueshem
Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim