Kamera Sony

Shitet nga: Armando 26 Maj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
kamera eshte akull e re dhe ka dhe karikues ..karte memorie 64 gb .Eshte me touch dhe prodhim i 2013.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim