Kamera Sony HXR-MC 2000 ,Full HD 1920x1080 .Okaz..

Shitet nga: Genci Thana 10 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
Okazion Kamera eshte e re , eshte e kompletuar me te gjithe aksesoret ,eshte me dy Bateri ,,Regjistron me Karte SDHC , ka dhe Hardisk 64 gb te brendshem,,eshte e Mrekullushme , Profesionale ,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim