Kamer Sony DCR TRV120 me kaset Digitale 8 mm

Shitet nga: Glaus 11 Maj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
Shes Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm..Aksesor Vetem karikues..


e cila në mënyrë dixhitale regjistron imazheve në kaseta standarde Hi8. Nëse ju jeni përmirësimin nga një 8mm apo kamera Hi8, ky format ju jep të mirat e kombinuar të cilësisë imazh dixhital dhe pajtueshmërinë prapa me kaseta tuaj të vjetër.

ketu keni linkun e te dhenat e kameras
http://www.mediacollege.com/equipment/sony/camera/dcr-trv/dcrtrv120.html


Mob:+355 692057475
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim