KAMERA CANON XL 2

Shitet nga: ERMIR MATJA 10 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
SHITET KAMERA PROFESJONALE CANON XL 2 MINI DV E KOMPLETUAR ME CANTE PROFESJONALE NDRICUES LED 3 BATERI DHE NJE TRIPOD ME RROTA .KAMERA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim