CAMER HIGH DEFINITION HD SUPER ME TE GJITHA AKSE..

Shitet nga: JURGEN 20 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
camer high definition hd super water proof me kart memory rezerv 4 giga bateri rezerv si dhe me te tjera aksesor cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim