Video kamera panasonik

Shitet nga: thaçi 23 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video dhe DVD
Kamera e vogel panasonik me kaset ne gjendje tepr te mir pordorimi, shitet per arsye te mungeses se ushqysit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim