Dvd Makine

Shitet nga: Andi 11 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet ne gjendje perfekte dvd player me navigator per makina,eshte blere ne gjermani per makine touareg,por eshte i pershtatshem per te gjithe tipat e makinave,cmimi i padiskutueshem 25.000 lek Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim