DVD Recorder TEVION

Shitet nga: manu 23 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD RECORDER Tevion Modeli DRW-1000, e perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi.

Luan formatet: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + RW, DVD-Audio, Picture CD, SVCD, VCD


Telefononi ne numrin: 068 5405947
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim