DVD RECORDER SONY RDR HXD870 Profesional

Shitet nga: Glaus 19 Maj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR   240 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video dhe DVD
Capacity HDD : 160 GB
HDMI Output
HD 1080p upscaling
Digital TV Tuner
Advanced Electronic Program Guide (EPG)
DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW Recording (dual RW compatibility)
DVD-RAM/DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW Playback
High Picture Quality : HQ+ recording
Pause Live TV
DV Terminal (i.LINK”) : Program Dubbing/One Touch Dubbing/Advanced Program Dubbing
Mob:+355 692057475
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim