DVD Player

Shitet nga: DVD 30 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 LEK   120 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet
marka LG DVD player dhe RW (rishkruese).DR 7400
Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim