shiter projektor Acer pothuajse i ri/15 ore pune

Shitet nga: nel len 13 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet projektor Acer shume Pak I perdorur, akoma ne qese. Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim