Video projektor

Shitet nga: Joni 03 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

259 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes nje video projektor ACER P1173 shume pak i perdorur dhe akoma ne garanci.
SVGA (800 x 600)
17,000:1
4:3 (Native), 16:9 (Compatible)
1.86 ~ 2.04:1
5000 Hour (Normal Mode); 6000 Hour (Economy Mode)
3000 lm
3D ready

Per me shume info click ke linku:
http://www.acer.com.my/ac/en/MY/content/model/MR.JH511.005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim