Tv42 LG led smart tv full hd

Shitet nga: olsi 01 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten tv42 LG led smart tv full hd me risolucion te imazhit 200 hertz per 95000 lek te reja copa. kemi 7 cop per shitje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim