Tv led lg 42 smart tv full hd 3dakoma me garanci

Shitet nga: olsi 10 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten 7 tv led lg 42" smart tv full hd 3d akoma ne garanci per vetem 90000 lek te reja .mund te shiten dhe me cope. shitet dhe nje tv 60 polsh plasma akoma ne garanci per vetem 150000 te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim