Tv filips

Shitet nga: turi 03 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv filips FULL HD,LCD, 42 polesh ne gjendje perfekte.cmimi 50.000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim