Tv Sony Bravia 42'' full hd

Shitet nga: dori 03 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv sony bravia 42'' , full hd , 200 herc , smart tv , youtube , facebook , scype etc , tre muaj i perdorur ne kushte shtepie , garanci dy vjet ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim