Tv LG LED 42

Shitet nga: Denis 15 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Okazion 5 cop te rinj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim