Tv LG 42" LED Tv Samsung 42

Shitet nga: Denis 26 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Telivizora te rinj me cmim shumice. A+
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim