Tv 32" LED Arielli / LG

Shitet nga: Denis 27 Tet 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizora te rinj me cmime shumice 27000 lek Arielli 35000 LG
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim