Tv 32 DIGIHOME

Shitet nga: skjfkohihb 03 Tet 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes 4 tv 32 DIGIHOME. ne gjendje te shkelqyer.te sapo ardhur nga anglia. cmimi 35.000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim