Tv 22'" Lcd TeleTech

Shitet nga: Denis 10 Tet 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Te perdorur me garanci .Full Hd1080 Hdmi USB VGA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim