Tv. philips 42 full HD

Shitet nga: toni 07 Qer 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Smart TV. Philips 42polsh 200Hz full hd led kornize e holle e tipeve te fundit.
Mundesi lidhje me internet. TV eshte i perdor por nuk ka asnje problem.
Shitet per aresye nderrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim