Toshiba TDP-TW95 DLP Projector

Shitet nga: Sokol 24 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Projector ne gjendje perfekte,i paperdorur. Toshiba TDP-TW95 DLP Projector Information Manufacturer Toshiba Manufacturer Part # TDP-TW95 MSRP (manufacturer's suggested retail price) $1,299.00 Per me shume info shikoni edhe linkun ku keni te detajuar gjithcka : http://www.aboutprojectors.com/Toshiba-TDP-TW95-projector.html
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim