Toshiba TDP-TW95 DLP Projector

Shitet nga: KOLI 06 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Projector ne gjendje perfekte,i paperdorur.

Toshiba TDP-TW95 DLP Projector Information
Manufacturer Toshiba
Manufacturer Part # TDP-TW95
MSRP (manufacturer's suggested retail price) $1,299.00

Per me shume info shikoni edhe linkun ku keni te detajuar gjithcka :

http://www.aboutprojectors.com/Toshiba-TDP-TW95-projector.html
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim