Televizor ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Ledion 01 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv ne gjendje sh te mire,14 inch,shume praktik.Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim