Televizor TeleTech me dvd ne gjendje shum te mire

Shitet nga: arti 15 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Tele Tech me dividi ne gjendje te mire shitet per arsyhe mosperdorimi cmimi 3000 lek te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim