Televizor 42"

Shitet nga: Geri 13 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

44 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten 4 televizor 3 d full hd lg.perdorur shum pak.gati te ri pa asnje shenje apo gervishtje.me garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim