Televizor 40" FULL LED HD

Shitet nga: Ani 03 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizoret jane marke gjermane Blaupunkt . Cmimi 50000 copa .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim