TV samsung led 32'

Shitet nga: gjoni 01 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Flm merr jep u shit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim