TV fuego 32 led

Shitet nga: turi 30 Gsh 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv fuego 32polsh. led.i ri i pa perdorur me 1 vit garanci. cmimi 30.000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim