TV Samsung 32''

Shitet nga: Igli 17 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten 3 TV Samsung te perdorur 32'', 720p. TV-et jane ne gjendje te mire pune. Jane perdorur ne intervale te caktuara kohore dhe jo ne menyre te vazhdueshme. Ai/ajo qe eshte i interesuar mund ti bleje te ndare, ose te gjitha bashke. Cmimi 25000 Leke/cope.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim