TV SABA 32POLESH LCD

Shitet nga: Ismet 16 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
PAK I PERDORUR
ME VEND MODULI
HDMI
USB
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim