TV LCD SONY 32

Shitet nga: Juli 24 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte ne gjendje te mire. Eshte blere ne Greqi para 2vjetesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim