TV FINLUX 32 pol mund Te ndrrohet me iPhone 4s.

Shitet nga: Ilir 25 Maj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shum pak i perdorur ne gjendje shum te mir pune shitet per arsye mos perdorimi flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim