TV 42 polsh

Shitet nga: Ali 12 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ne gjendje shun te mir mund ta shihni vet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim