TV 22" GrundingHD Telefunken 26" HD

Shitet nga: Denis 15 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Jan te perdorur ne gjendje te mir me garanci ,

Te ardhur nga gjermania.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim